Ifjúsági információs portál -
Online városi diákújság, Békéscsaba

2020. október 25., vasárnap

Közösségi ikonok

Facebbok-oldalunkInstagram-oldalunkYouTube csatornánkRSS csatornánk

Keresés az oldalon

Díszmunka bemutató és 3. Szakmák Éjszakája a Keriben

2018. április 13-án került megrendezésre a Zwack tagiskola 33. Díszmunka bemutatója és a 3. Szakmák Éjszakája, amelyen az iskola végzős tanulói mutatták be “mestermunkájukat”, amelyeket független szakmai zsűri értékelt.

Írta:   |  Forrás: BAM  |  Rovat: Ügyes
Megjelent: 2018. április 19., csütörtök 10:13
Írta:   |  Forrás: BAM
Rovat: Ügyes
Megjelent: 2018. április 19., csütörtök 10:13

A tanulók díszmunkáinak megvalósítását a duális képzésben résztvevő gyakorlati képzőhelyek segítették, jutalmazásukat a Zwack Unicum Nyrt., a KVISZA alapítvány, a Várkonyi Bisztró és Étterem, a Király Vendéglő és a Rajki Cukrászda biztosította.

A cukrász tanulók eredményei:

1. helyezett: Pápai Rita
2. helyezett: Kapás Éva
3. helyezett: Ombodi-Gál Kármen Boglárka

A zsűri különdíjjal jutalmazta Kovács Kinga, Domokos Imre, Képíró Vivien Erika, Kovács Krisztina, Nagy Tímea Fatima, Zsilinszki Diána, Füle Beáta Boglárka, Djabbar Meriem és Maczkó Lilla dísztortáját.

Az eladó tanulók eredményei:

1. helyezett: Bandrus Klaudia
2. helyezett: Kassai Anett
3. helyezett: Tomka Nikolett

A zsűri különdíjjal jutalmazta Makra Anita, Varga Ditta Ninetta, Csarnai Izabella Ágota, Farkas Kitti és Horváth Zsuzsa díszcsomagolását.

A kereskedő tanulók eredményei:

1. helyezett: Kovács Anita
2. helyezett: Kovács Liliána
3. helyezett: Taskó Annamária

A zsűri különdíjjal jutalmazta Ágoston Erika, Barta Ametiszt Kinga, Konyecsni Betti Erika, Vidó Erika és Zlovszki Erika díszcsomagolását.

A pincér tanulók eredményei:

1. helyezett: Somogyi Szilvia és Pusztai András
2. helyezett: Kiss Eliza és Szekerka Zsanett
3. helyezett: Barta Boglárka és Rácz Réka

A zsűri különdíjjal jutalmazta Horváth István, Petneházi Nóra, Nagy-Pál Erika, Wekerle Szandra Katalin, Debreczeni Zoltán, Tokaji Anett, Kótai Roberta Klaudia, Petneházi Amina Kitti, Gellai Viktor Zoltán, Látkóczki Csaba, Sajó Éva, Máté Boglárka Mónika, Bánfalvi István, Szabó Dániel díszasztalát.

A szakács tanulók eredményei:

1. helyezett: Bátori Szabina
2. helyezett: Csicsári Bálint
3. helyezett: Kiss Noémi Kinga

A zsűri különdíjjal jutalmazta Forgó Bálint, Lukács Noel Norbert, Molnár Aser, Sándor Ferenc, Tóth Laura Sára, Varga Mercédesz, Nagy Balázs és Buka Enikő ételcsodáit.

Díszmunka bemutató és 3. Szakmák Éjszakája a Keriben

(Fotó: BSZC.hu)

Copyright

Békéscsabai Alkotó Média (BAM)

©2018-2020
Minden jog fenntartva!