Ifjúsági információs portál -
online városi diákújság, Békéscsaba

2018. szeptember 26., szerda - Jusztina

Közösségi ikonok

Facebook YouTube Instagram RSS

Időjárás
Időjárás
+17 °C    +6 °C
Keresés az oldalon

Díszmunka bemutató és 3. Szakmák Éjszakája a Keriben

2018. április 13-án került megrendezésre a Zwack tagiskola 33. Díszmunka bemutatója és a 3. Szakmák Éjszakája, amelyen az iskola végzős tanulói mutatták be “mestermunkájukat”, amelyeket független szakmai zsűri értékelt.

Írta:   |  Forrás: BSZC.hu  |  Rovat: Ügyes
Megjelent: 2018. április 19., csütörtök 07:20

A tanulók díszmunkáinak megvalósítását a duális képzésben résztvevő gyakorlati képzőhelyek segítették, jutalmazásukat a Zwack Unicum Nyrt., a KVISZA alapítvány, a Várkonyi Bisztró és Étterem, a Király Vendéglő és a Rajki Cukrászda biztosította.

A cukrász tanulók eredményei

1. helyezett: Pápai Rita
2. helyezett: Kapás Éva
3. helyezett: Ombodi-Gál Kármen Boglárka

A zsűri különdíjjal jutalmazta Kovács Kinga, Domokos Imre, Képíró Vivien Erika, Kovács Krisztina, Nagy Tímea Fatima, Zsilinszki Diána, Füle Beáta Boglárka, Djabbar Meriem és Maczkó Lilla dísztortáját.

Az eladó tanulók eredményei

1. helyezett: Bandrus Klaudia
2. helyezett: Kassai Anett
3. helyezett: Tomka Nikolett

A zsűri különdíjjal jutalmazta Makra Anita, Varga Ditta Ninetta, Csarnai Izabella Ágota, Farkas Kitti és Horváth Zsuzsa díszcsomagolását.

A kereskedő tanulók eredményei

1. helyezett: Kovács Anita
2. helyezett: Kovács Liliána
3. helyezett: Taskó Annamária

A zsűri különdíjjal jutalmazta Ágoston Erika, Barta Ametiszt Kinga, Konyecsni Betti Erika, Vidó Erika és Zlovszki Erika díszcsomagolását.

A pincér tanulók eredményei

1. helyezett: Somogyi Szilvia és Pusztai András
2. helyezett: Kiss Eliza és Szekerka Zsanett
3. helyezett: Barta Boglárka és Rácz Réka

A zsűri különdíjjal jutalmazta Horváth István, Petneházi Nóra, Nagy-Pál Erika, Wekerle Szandra Katalin, Debreczeni Zoltán, Tokaji Anett, Kótai Roberta Klaudia, Petneházi Amina Kitti, Gellai Viktor Zoltán, Látkóczki Csaba, Sajó Éva, Máté Boglárka Mónika, Bánfalvi István, Szabó Dániel díszasztalát.

A szakács tanulók eredményei

1. helyezett: Bátori Szabina
2. helyezett: Csicsári Bálint
3. helyezett: Kiss Noémi Kinga

A zsűri különdíjjal jutalmazta Forgó Bálint, Lukács Noel Norbert, Molnár Aser, Sándor Ferenc, Tóth Laura Sára, Varga Mercédesz, Nagy Balázs és Buka Enikő ételcsodáit.

Díszmunka bemutató és 3. Szakmák Éjszakája a Keriben (Fotó: BSZC.hu)

(Fotó: BSZC.hu)

Cikk megosztása:
BAM Híradó
BAM TV
Legközelebbi programok
Copyright
BAM
©2018 Új Fejezet Békés Megyéért
Ifjúsági Egyesület
Minden jog fenntartva!